Nometnes pedagogiSINDIJA GRĒNA, nometnes vadītāja - ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Un ir ieguvusi bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

Moto: Negaidi līdz pāries negaiss, iemācies dejot lietū!

INGARS GRĒNS, ieguvis profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Ir ieguvis bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

   Moto: Neviena diena bez kustībām!

LINDA SĪMANE, ieguvusi profesionālo bakalauru bērnu māsas specialitātē. Iegūts ārstnieciskās masāžas diploms. Strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un Bērnu veselības centrā par bērnu māsu.

Moto: Nekad nepadoties!
SANITA CERIŅA, deju un ritmikas skolotāja ar augstāko izglītību. 

Strādā Cēsu internātpamatskolā-attīstības centā.

Moto: kustībā ir dzīvība.

LIENE VADAPALE, absolvējusi vidusskolu. Apguvusi profesionālās pilnveides izglītības programmu "Darbs ar jaunatni vadība". Ieinteresēta par sevis pilnveidošanu, dodos uz priekšu!

Moto: Tu nezaudēsi, kamēr nepadosies!


KĀRLIS KROMANS, šobrīd studē ekonomiku, mācībās smēlies pieredzi dzīvojot Spānijā, Slovākijā un Lielbritānijā. Patīk apceļot pasauli, kāpt kalnos un doties jaunos piedzīvojumus uz katra soļa.


 Moto: Dzīve ir 10% tas kas notiek ar tevi un 90% kā tu uz to reaģē.

EDGARS MATUKS, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas students programmā "Sporta zinātne". Treneris džudo klubā ''Dinamo LAT''(Valkā un Smiltenē), sporta skolotājs Valkas Jāņa Cimzes Ģimnāzijā. Ikdienā strādā ar bērniem no četru gadu vecuma līdz pat vidusskolas vecumam.ADRIĀNA LAURA KLAVINIUSA, absolvējusi vidusskolu un sporta skolā vieglatlētikas nodaļu.

Meitene, kas ir gatava jauniem piedzīvojumiem! Moto : Ir dienas, kad padodoties ir aizliegts.ARNOLDS STRENGA, ikdienā strādā par ugunsdzēsēju un vieglatlētikas treneri Siguldā. Pabeidzis Murjāņu sporta ģimnāziju un ieguvis Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā 1.līmeņa augstāko izglītību!

Moto: Jo vienkāršāk, jo iespaidīgāk!


GUNTA BLŪMIŅA, ieguvusi profesionālā bakalaura grādu izglītībā un sporta skolotāja un veselības skolotāja kvalifikācijā. Strādā par vieglatlētikas treneri Siguldas sporta skolā.Ir ieguvusi bērnu un nometņu vadītāja apliecību!

Moto: Prieks ir lipīgs!

DAIRIS MEŽVINSKIS, absolvējis Siguldas Valsts ģimnāziju, mācījies, gan mākslas, gan sporta skolā. Pašmācības ceļā apguvis ģitārspēli, interesējas par kultūru, literatūru.LAURA UMECKA, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un sporta skolotāja un rekreācijas speciālista kvalifikācijas.

Moto: Vienmēr visu dari ar smaidu!
SOLVEIGA ZIEDIŅA, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Siguldas Sporta skolā par viegletlētikas treneri. Pirms trenera darba uzsākšanas vadīja modes deju studiju "Modus". Patīk būt kopā ar prieka pilniem un atsaucīgiem bērniem, kas vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem!

 .