Nometnes pedagogi

! Šī sadaļa tiks papildināta !


SINDIJA GRĒNA, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Un ir ieguvusi bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

Moto: Negaidi līdz pāries negaiss, iemācies dejot lietū!

INGARS GRĒNS, ieguvis profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista vieglatlētikas vecākā trenera un sporta skolotāja kvalifikācijas. Strādā Smiltenes Bērnu un Jaunatnes sporta skolā par vieglatlētikas treneri. Ir ieguvis bērnu un nometņu vadītāja apliecību.

   Moto: Neviena diena bez kustībām!

LINDA SĪMANE, ieguvusi profesionālo bakalauru bērnu māsas specialitātē. Iegūts ārstnieciskās masāžas diploms. Strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un Bērnu veselības centrā par bērnu māsu.

Moto: Nekad nepadoties!

LAURA UMECKA, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un sporta skolotāja un rekreācijas speciālista kvalifikācijas.

Moto: Vienmēr visu dari ar smaidu!
LINDA KRASOVSKA - ieguvusi izglītību plastiski vizuālajā mākslā, tuvojās bakalaura grāda ieguvei sociālajās zinātnēs,                komunikāciju un reklāmas jomā.

Moto: Mēs nezinām, kas būs rīt; mūsu pienākums- būt laimīgiem šodien!VALTERS KEICIS - mūziķis, kas sācis spēlēt regbiju un mīl kafiju. Gatavs mesties izaicinājumos, jo katrs izaicinājums dod jaunu pieredzi no kuras var mācīties!

Moto: Pacel galvu un skaties uz priekšu, pat tad kad šķiet, ka viss iet uz grunti!Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .